;

ISTORIJA

ISTORIJA

„Hellen Design“ prekės ženklo istorija yra neatsiejama baldų gamintojo „ZOV“ dalis.

Šiuo metu bendra „ZOV“ gamyklų teritorija užima daugiau nei 100.000 m2. ir šiame procese dalyvauja apie 2000 kvalifikuotų darbuotojų. Gamyboje naudojamos pažangiausių Europos įmonių (Koimpex, BIESSE, SELCO, HOMAG) įranga bei technologijos. Dalis gamybos procesų pilnai automatizuoti, kas leidžia sutaupyti laiko ir pasiekti aukštus kokybės standartus.

Įmonės plėtros istorija prasidėjo prieš 20 metų, kai buvo sukurtas nedidelis etninių Gardino žydų šeimos baldų verslas. Idėja kurti baldų gamybos verslą priklausė tėvui Vladimirui Zukhovitskiui, tačiau pagrindinis idėjos įgyvendintojas tapo sūnus Olegas, jaunas, bet perspektyvus ir ambicingas žmogus. Lyderystės, užsispyrimo ir darbžtumo savybių pagalba mažas baldų fabrikėlis išaugo į 36 įmonių koncerną „ZOV“, kas valdo visus gamybos procesus: nuo žaliavų paruošimo bei baldų gamybos iki logistikos bei dizaino.

„Hellen Design“ prekės ženklas Europos rinkai buvo suteiktas dukros Elenos garbei. Ji, 2006 metais pabaigusi medicinos studijas, grįžo iš Izraelio į gimtąjį Gardiną ir tęsia medicinos veiklą hematologijos srityje, dėsto paskaitas, turi docento laipsnį, publikuoja mokslinius straipsnius. Eleną gerbia tiek studentai, tiek pacientai ir kolegos.

Šeima, įkvėpta Elenos veržlumo ir profesionalumo, Europos rinkai suteikė naują prekinį ženklą flagmaną - „Hellen Design“.